
Elk jaar op 1 maart is het Nationale Complimentendag (24e editie). Een complimentje geven als iets goed gaat. Dat doen we in de praktijk te weinig. We zien wel vaak wat fout gaat, maar veel minder wat er goed gaat. Jammer, want juist in deze uitdagende tijden kunnen we wel wat extra positivisme gebruiken. Onze zuiderburen hebben hiervoor een oplossing: fleurige post in de vorm van bloemen.
Gerelateerde artikelen
Nationale Complimentendag
De Nationale Complimentendag draait puur om oprechte ‘persoonlijke aandacht’ en ‘uitgesproken waardering’. Twee ‘zaken’ die simpelweg niet te koop zijn, maar mensen (waarschijnlijk juist daarom) het diepst raken. Dit verklaart ook waarom het succes van deze dag niet gekocht kan- en mag worden. “Persoonlijke woorden en aandacht ‘afkopen’ met een cadeau is op 1 maart dus niet de bedoeling” aldus Hans Poortvliet, initiatiefnemer.

België (2026): Bloemen (uitgiftedatum: 26 januari 2026).
Soms zegt een bloem meer dan woorden. Met hun geur, kleur en sierlijke vorm brengen bloemen leven in huis en ook in je brievenbus. bpost brengt een uitgave volledig gewijd aan de schoonheid van bloemen. Rozen, zonnebloemen, lelietjes-van-dalen, wilde veldbloemen etc. Gebruik deze zegels bijvoorbeeld voor een verjaardagskaart, bedankbriefje, lieve boodschap, beste wensen kaart. De postzegels maken van een eenvoudige envelop een klein gebaar van aandacht. Of beter gezegd: ‘een compliment dat door de brievenbus glipt’.

Verzamelt u ‘bloemen’?
Bron: bpost
Meer info:
Nationale Complimentendag: https://www.nationalecomplimentendag.nl/



Reacties (2) Schrijf een reactie
Op Nationale Complimentendag een
compliment voor alle mooie blogs
in al die jaren , Randy
Top !!
Leuk dat je mijn blog thema’s overneemt al die jaren. Hoop dat er vele volgen en dat er ook nieuwe bloggers zich aanmelden.
Ga zo door vooral na je 1000ste blog!
groeten,
Otto
Schrijf een reactie
(registratie is niet nodig)