NVPV Monster: Contactavond 7 februari 2011

0

Postzegelvereniging Monster heeft op maandagavond 7 februari a.s. de tweede contactavond van 2011. De bijeenkomst wordt gehouden in gebouw OJOS, Choorstraat 95 te Monster, aanvang 20.00 uur, zaal open om 19.30 uur. Deze contactavond krijgt de opruimingsveiling veel aandacht met 120 mooie kavels.

Op de agenda staan verder: gewoon gezellig postzegelen (ruilen en handelen) en een rondje bingo met filatelistische prijzen. Overigens, ook tijdens deze contactavond zijn onze schitterende postzegels – de druiven en de orchidee – in de serie “Westlands mooiste” met een frankeerwaarde voor een brief ( € 0.46) nog te koop voor € 6,90 per velletje van 10 stuks.

Indien u belangstelling heeft om deze bijeenkomst als introducé te bezoeken kunt u zich aanmelden bij de voorzitter, N.J. (Klaas) Keijzer, telefoon 0174-241740, nkeijzer@kabelfoon.nl.

Beoordeel met 1 sterBeoordeel met 2 sterrenBeoordeel met 3 sterrenBeoordeel met 4 sterrenBeoordeel met 5 sterren (nog geen stemmen)
Loading ... Loading ...
  • Delen:
  • Delicious
  • Hyves
  • Facebook
  • eKudos
  • MSN Reporter
  • NUjij
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Digg
  • Google
  • Windows Live Favorites
PrintSchrijf een reactie

Lia Vieveen is mede-oprichter en eigenaar van Postzegelblog. De liefde voor postzegels heeft ze van haar vader, internet is haar andere passie.

Tags bij dit artikel

Reacties (0)

Schrijf een reactie