Het Westland staat om drie dingen bekend. Druiven, bloemen en tomaten. In deze volgorde geeft NVPV afdeling Monster dan ook postzegels uit. Na de druiven van vorig jaar, is er nu voor gekozen om een prachtige orchidee op de postzegels te plaatsen. Natuurlijk zijn, voor de liefhebbers van persoonlijke postzegels, ook deze postzegels te koop.
Een velletje is te koop voor € 6,60/stuk en te bestellen door te mailen naar: nkeijzer(at)kabelfoon.nl

Op de maandelijkse avond van NVPV Monster laat de voorzitter Klaas Keijzer de postzegels graag aan de leden en pers zien.




















Reacties (3) Schrijf een reactie
Leuke zegel. Ik kan het niet heel goed zien maar is het een tekening? Leuk ook voor de orchideen verzamelaars.
Het is een foto. Naar mijn mening een mooie zegel van mijn vereniging.
Ik heb losse exemplaren van de zegels te ruil en nog veel meer persoonlijke zegels. Dus wie wil ruilen kan contact met mij opnemen.
@Eric,
Wil wel een zegeltje met je ruilen.
groet,
Cees
Schrijf een reactie