Zie ik jullie op Postex?

4

Er zijn maar een paar dagen per jaar dat ik de lezers van Postzegelblog een hand kan schudden. De komende drie dagen is het weer zover! Ik zou het erg leuk vinden als je even langs de stand van Postzegelblog loopt. En natuurlijk hoor ik graag wat jullie goed vinden, maar ook wat er nog verbeterd kan worden!! Kom ook gerust even naar onze nieuwe Persoonlijke Postzegel kijken.

Inderdaad, want Postzegelblog heeft ook dit keer weer postzegels gemaakt. Daarmee probeer ik een stukje van de kosten voor hosting, onderhoud en ondersteuning te betalen. Dus als je Postzegelblog een warm hart toedraagt, koop dan een (of meerdere) velletje(s) Postzegelblog-postzegels!

Maar kom vooral langs en laten we de kans benutten om elkaar die enkele keer dat het kan, ook echt te zien en even met elkaar kennis te maken of bij te praten. Hopelijk tot ziens!

Beoordeel met 1 sterBeoordeel met 2 sterrenBeoordeel met 3 sterrenBeoordeel met 4 sterrenBeoordeel met 5 sterren (4 stem(men), gemiddelde: 5.00)
Aantal keer gestemd: 4
Loading ... Loading ...
  • Delen:
  • Delicious
  • Hyves
  • Facebook
  • eKudos
  • MSN Reporter
  • NUjij
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Digg
  • Google
  • Windows Live Favorites
PrintSchrijf een reactie

Lia Vieveen is mede-oprichter en eigenaar van Postzegelblog. De liefde voor postzegels heeft ze van haar vader, internet is haar andere passie.

Tags bij dit artikel

Reacties (4) Schrijf een reactie

  • Marc37 op 15 oktober 2010 om 14:34

    Lia, ik kom morgen zeker kijken en eventueel het velletje kopen. Tot morgen.

  • Anneke op 16 oktober 2010 om 15:50

    Hallo Lia, We hebben elkaar gisteren even gesproken. Het ging niet speciaal over postzegels (wat je op zo’n beurs wel zou verwachten), maar meer over het werken met een iMac.
    Ik hoop voor iedereen, dat het vandaag drukker is als gisteren. Naar ons idee was het een paar jaar geleden toch drukker op Postex.

  • Marc37 op 16 oktober 2010 om 16:58

    Bedankt Lia. Ik vond het leuk dat ik je even gesproken hebt. Het was heel gezellig op de POSTEX beurs. Ik heb heel veel Persoonlijke Postzegels gekocht. O.a. herfstvelletjes(stand TNT), etc. En nog veel andere dingen. Te veel om op te noemen. Nogmaals bedankt.

  • Ed op 17 oktober 2010 om 15:34

    Dag Lia,

    Het was leuk om je vrijdag even te kunnen spreken. Ik vond het gezellig, maar had het idee dat het minder druk dan anders was. Nog veel succes deze dagen en tot ziens!

Schrijf een reactie