Het blijkt dat de belangstelling voor persoonlijke postzegels sterk toeneemt. Dat dit een nieuw verzamelgebied is geworden blijkt wel uit de Specialistenclub Persoonlijke Postzegels die tijdens de laatste Postex in Apeldoorn op 16 oktober werd opgericht. We zien steeds meer persoonlijke postzegels verschijnen, die men on-line bij TNT Post kan vervaardigen. Ook andere landen zoals Oostenrijk en Duitsland bieden reeds deze mogelijkheid.
Er zijn reeds websites betreffende deze postzegels zoals:
www.personalisierte-briefmarken.at
www.briefmarkengilg.at
Ook zijn er reeds bedrijven die Persoonlijke postzegels voor Firma’s produceren zoals bijvoorbeeld Walterdigital in Duitsland.
Het is zelfs zo dat in Oostenrijk een catalogus is uitgegeven van de Oostenrijkse persoonlijke zegels. Om in die catalogus te worden opgenomen moet de oplage van een zegel tenminste 1000 stuks bedragen.
Onze eigen vereniging Onder de Loupe heeft ook reeds verschillende malen Persoonlijke zegels uitgebracht. Deze waren: Jubileum, Het Trefpunt, Zeppelin en Haïti.
We hebben besloten nu zegels te gaan uitbrengen van Vuurtorens. Dit is een geliefd verzamelgebied. We beginnen met twee stuks van Nederlandse vuurtorens, Breskens en Marken. De zegels en/of velletjes zullen worden verkocht door onze Nieuwtjesdienst PZH van Lingen.Ze kunnen besteld worden via email sales@thematicstamps.nl onder vermelding van Persoonlijke zegels Vuurtorens Nederland en de naam van de vuurtoren




















Reacties (10) Schrijf een reactie
Prima idee van deze vereniging zo breng je de persoonlijkezegel onder de aandacht je steunt een postzegelhandelaar en als vereniging pik je ook nog een graantje mee..Jammer dat de prijs wat aan de forse kant is maar wat maakt het uit ,ook niet iedereen kan in een mercedes/bwm rijden niet waar .
Heb ik iets gemist? ;)
Lars.Inderdaad je hebt iets gemist de ( on)terechte kretiek op deze aktie van de vereniging onder de loupe .
Na de oprichting van de vereniging en de eerste bijeenkomst heb ik niets meer van hun gehoord.
Bestaat deze nog?
Albert,
bij twijfel een berichtje naar het bestuur misschien :)
Of bedoel je “Onder de loupe”?
Vandaag las ik dat er weer nieuwe persoonlijke postzegels zijn met vuurtorens van ‘Onder de loep’.
http://www.postzegelblog.nl/2010/05/15/vuurtorens-op-persoonlijke-zegels/
Helaas kan er bij het nieuwe artikel niet worden gereageerd.
Heeft dat met de hier verwijderde reacties te maken? Is ‘Onder de loep’ een sponsor van Postzegelblog? Wegen commerciële belangen zwaarder dan onze mening?
Er is toch een prikbord waar personen/verenigingen hun (persoonlijke) postzegels kunnen aanbieden?
Lars er was per ongeluk een vinkje uitgezet. Ik heb het weer aangezet, reageren is dus weer mogelijk.
We besteden hier graag aandacht aan nieuwe (persoonlijke) postzegels en het staat alle verenigingen vrij om hierover op de blog te schrijven. Postzegelblog werkt niet met sponsoren.
Ok, bedankt voor uw reactie.
Okay verenigingen krijgen de ruimte om er over te schrijven ,in dit geval lijkt het prima ware het niet dat dit z.g verkapte reclame is voor een postzegelhandel die op zijn side vermeld dat deze zaak de postzegels op de markt brengt .
Dat viel mij ook al op van die handelaar. Vandaar mijn eerdere kritische reactie.
Schrijf een reactie