
Bulgari viert binnenkort zijn 125ste verjaardag. Voor die gelegenheid werkte het Italiaanse juwelenhuis samen met een ongebruikelijke partner: de Italiaanse post. De postzegel die uit de samenwerking voortkwam, is een echt juweeltje.
Gelegenheidspostzegels zijn in Italië bijzonder zeldzaam. De “made in Italy” -serie, waarin de Bulgari-zegel verschijnt, bevat twee andere gevierde en dure Italiaanse producten -
de Fiat 500
en de Lamborghini Miura. Bulgari bevindt zich dus in goed gezelschap.
De postzegel van 60 eurocent, die slechts wordt uitgebracht in beperkte oplage, toont een geelgouden halsketting uit 1965, belegd met turkooizen, amethisten en emeraldgroene stenen.

Wil je één van de 3.5 miljoen exemplaren hebben dan kan dat bij een postkantoor in Rome, Venetië, Milaan of Napels. Maar de postzegels zijn ook op de website van de Italiaanse post te bestellen. Bij elke aankoop krijg je bovendien een artikel van de hand van Paolo Bulgari – de voorzitter van de Bulgari Group – waarin hij de geschiedenis van het merk uitlegt.
Naar aanleiding van zijn 125ste verjaardag, ontwierp Bulgari ook een ring. De volledige opbrengst hiervan gaat rechtstreeks naar ‘Save the Children‘, een fonds dat wereldwijd strijdt voor kinderrechten.


















Reacties (1)
Ik vind de juwelenzegel wel erg mooi (net als die Lamborghinizegel overigens) maar niet zo origineel. De zegel lijkt erg op de juwelenzegels uit India van 2000, zie hier:
http://stamp-search.com/images/ind0104co-gems6jewelry.jpg
Schrijf een reactie